Asset Aclesia Janiyca + Azera Fortis Animo

Asset Aclesia Janiyca

Asset Aclesia Janiyca - CHOVNÁ fenka

www.pedigreedatabase.com/white_shepherd/dog.html?id=1961707-asset-aclesia-janiyca

Slečna Červená: Asset Aclesia Janiyca
Standardní fenka
Narození: 30.4.2010, 00:14hod.
Porodní váha: 400g

Maminka: Canny O´Sullivan z Brdské smečky
Tatínek: Dragon la Blankpapilio

 

Svod splněn dne 17.04.2011

Bonitace splněna dne 7.04.2012 - CHOVNÁ

 

DKK: 2/2 (HD C)

DLK: O/O (ED 0)

 

Výstavní ocenění - Tituly 2011: CAJC, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ

                                   Tituly 2012: CAC, 2X VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ

                                   Tituly 2013: 2X VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ

 

Ahojky:),      

tak to jsem já BŠO Assetka, co se na rodila 30.4. 2010 čtrnáct minutek po půlnoci, ale abych netrhala partu, tak mám v PP datum narození jako mí sourozenci 29.4. a stejně jsem nebyla poslední, po mně se na svět vyklubal ještě Aaronek a ještě ke všemu v noci na zahradě - inkognito.;)

 Jsem taková teroristka, ale to ve mě odhalili až noví páníčci. U mamky jsem byla jen sladká bílá kulička. Jen tak mezi námi....já musela, jinak mi mamka dala pár výchovných!:D V novém domově jsem si "prozpěvovala" deset dnů a zároveň jsem držela protestní hladovku. To dělám ještě i dnes, ale jen abych vydyndala něco mňamkózního.:D A daří se, daří!!!!:)

 Už jsem velká holka, ale stále dokážu hrát štěňátko, dost dobře mi jde hra na týraného pejska - všichni se kolem mě seběhnou, něco žvatlají a těch rukou co mi projíždí kožíšek, když hledají, jestli mi nebylo někým ublíženo.....hmmmmm....to já moooc ráda a závěr divadla je zakončen nějakou mňamkou. Herectví mám prý v genech - po mamce.;)

 Nerošťákuji stále, dokážu se také tvářit jako dáma a obzvlášť na výstavách, tam mi to jde.;) Vždy je tam tolik kamarádů, jen ty páníčky mají takové nevrlé, nedovolí nám si spolu hrát a vyválet se.:D

 Pak mám ještě další tvář, coby dokonalý a zlý hlídač, nevím, proč pošťák stojí  dva metry od branky :D Vždyť zoubky mám krásné, ba přímo dokonalé. Pod kontrolou rozhodčích z výstav, a tak je všem ukazuji, ale nikdo se tady nechce podívat z blízka, hmm, divné.

 Další: - klacíček či míček na procházkách nesmí chybět, aportík - to je moje! Pokud mi nikdo nechce nic hodit( prý nic s sebou nemají), tak neva, jdu si urvat svůj! Občas přinesu prý moc velkou haluz, ale jen ať si s ní panička poradí, já na nic čekat nehodlám a šup šup, ať už letí vzduchem!!!!:)

Poslední dobou mi vyhrožují cvičákem, abych prý neměla jen tituly krásy, ale mohla se i pochlubit nějakou tou zkouškou, tak uvidím, co si na mě vymyslí. Asi netuší, že já se na to už vyloženě klepu, vždyť jsem šikulka šikovná, přeci mi to sami stále říkají.:)

A teď pssst, ať to nevědí všichni;) Já si spím s paničkou v posteli, heč! Ale jinak vrrrr, jsem velký zlý hlídač!:D

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode