Asset Aclesia Janiyca + Azera Fortis Animo

Azera Fortis Animo

Azera Fortis Animo

www.pedigreedatabase.com/white_shepherd/dog.html?id=1961711-azera-fortis-animo

Růžová Stužka: Azera Fortis Animo

Standardní fenka

Narození: 16.1.2012, 05:16hod.

Porodní váha: 507g

Maminka: Orianna Neeo Donnevara
Tatínek: Apollo z Nového Malína

 

Svod splněn dne 09.09.2012

 

DKK: 0/0 (HD A)

DLK: 0/0 (ED 0)

 

Ahojky:)

Narodila jsem se 16.1.2012 v 5,16 (jsem ranní ptáče:) ) v chovatelské stanici Fortis Animo. Vyfasovala jsem růžovou stužku, ta se ke mě opravdu hodila, neboť jsem byla a jsem jemňoulinká bílá slečna. Do poslední chvíle jsem nevěděla, že u mamky nebudu napořád, ikdyž už u nás bylo několik lidiček a ti si mě a další sourozence neustále prohlíželi, netušila jsem, že si nás budou postupně odvážet domů.

16.3. 2012 se tu objevily dvě blonďaté paničky, ale vůbec se mi nevěnovaly, vytáhly si ségru a otočily se ke mě zády. Jenže já se chtěla také předvést, no a co, že jsem byla menší, o to větší jsem bojovník o přízeň.;) Tak jsem se jim tak dlouho motala pod nohama, až si mě konečně také začaly prohlížet, hlavičky jim kmitaly na mě, na ségru a pořád dokola a najednou šupky a byla jsem v náruči, kde jsem měla možnost naplno rozvinout svůj talent - pacičky kolem krku, pevně se přitisknout a pusinkovat!:) Bylo vyhráno! Pojedu na výlet! Ze kterého se nevrátím, ale to jsem netušila. Vůbec mi to ale nevadilo, jely jsme dlouho, a přijely jsme k domečku, kde mě uvítala nová bílá mamka. Nebo spíš "macecha", vrčela na mě a dávala mi tvrdší lekce, než na které jsem byla dříve zvyklá. Jenže, jak už jsem řekla, jsem sice malá, ale o to větší bojovnice, takže jsem si během pár dnů získala i přízeň Assetky.

Teď chodíme společně na procházky a já jsem stálé v patách té velké bílé holky. Ona dostává nějaké pokyny, tak vždy pozorně koukám a napodobuji. Ono se to totiž vyplatí, paničky pak zatleskají a dostaneme obě mňamku.:)

Budu se snažit dál, protože mi Assetka ukázala poháry a medaile, dokonce i nějaké papírky a moooc se chlubila. Paničky na ní jsou pyšné a to znamená, že musela dostat veeelikou odměnu vždy, když něco takového získala. A JÁ CHCI TAKY!!!!!:)

Srpen 2012: Už jsem přeci jen o něco větší holka, vlastně jsem už slečna.;) Něco jsem zažila, prožila, absolvovala a i zmákla. :) Například mám za sebou první Národní výstavu, kde jsem se moc líbila, a ukončený výcvik ve škole. Tam mě panička nahnala, aby ze mě vyhnala strach z lidí.:) Abych pravdu řekla, krom těch mých dvounožců ve společné domácnosti, jsou mi ostatní naprosto ukradení a nenechám je potěšit se z mého kožíšku, takže hlazení je čistě záležitostí mé rodinky.:) Držím si od lidí odstup a oni, ať se ode mne též drží zpět, jinak ukážu, že nejsem žádný velký plyšák.:D

 

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode